Із 13 до 20 грудня 2022 року, відповідно до Плану заходів з оцінювання якості освітньої діяльності та якості вищої освіти в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на І семестр 2022-2023 н.р., навчально-методичний центр забезпечення якості вищої освіти спільно з комісією з питань академічної доброчесності К-ПНУ проводить опитування здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників щодо дотримання академічної доброчесності в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка шляхом анкетування:

Запрошуємо здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників взяти участь в опитуванні.

Навчальний відділ, комісія з питань
академічної доброчесності К-ПНУ

Опитування учасників освітнього процеу щодо дотримання академічної доброчесності в К-ПНУ