Для науково-педагогічних працівників

Дослідницькі стипендії від DAAD

Програма надає можливість співпрацювати з колегами та обмінятися досвідом в межах реалізації короткострокового дослідження в Німеччині.

Тривалість міжнародної академічної мобільності – від 1 до 3 місяців.
Учасники програми отримуватимуть стипендію в розмірі 2000 євро на місяць.

Найважливішими критеріями відбору є:

1. Наукові досягнення та останні публікації, які повинні бути задокументовані в резюме і списку публікацій.
  2. Переконливий і добре спланований проєкт дослідження.

Реченець: 5 січня 2023 р.

Детальна інформація про програму та правила участі за покликанням.

Для здобувачів вищої освіти

Розпочався набір до Східної зимової

школи

Стати учасниками ХІХ Східної зимової школи можуть студенти гуманітарних спеціальностей останнього курсу навчання віком до 25 років, які виконують дипломну роботу з історії й сучасності Центральної та Східної Європи (історія, політологія, міжнародні відносини, соціологія, філологія, література, культурознавство, етнологія, географія, право, економіка).

Обов’язковою вимогою є володіння польською та англійською мовами на рівні не нижче В1.

Програма зимової школи – це різноманітні лекції, семінари, зустрічі, культурні події, які проводять міжнародні фахівці.

Стипендійні кошти покривають витрати на проживання в готелі, участь у лекціях, семінарах і додаткових подіях. Учасники також можуть подати заявку щодо часткового покриття коштів доїзду, яку потрібно додати до переліку документів.

Термін та місце проведення: 28 лютого – 14 березня 2023 року, м. Варшава (Польща).

Реченець: 20 січня 2023 року.

Детальна інформація про програму, а також перелік документів, необхідних для участі в програмі, розмішені на сайті: https://studium.uw.edu.pl/

Про досвід участі здобувачів вищої освіти Університету Огієнка, Мирослави Побережної та Дмитра Павліченка, в Східній зимовій школі можна прочитати за покликанням, а також переглянути відео про очікування та враження від участі в програмі міжнародної академічної мобільності тут.

Відділ міжнародних звязків

Дайджест академічної мобільності