Одним із засобів, що сприяє розвитку інтелектуальних здібностей, є гра у шашки, яка витримала випробування тисячоліттями. Це не лише розвага, а й розвиток розумових здібностей.

26 квітня у К-ПНУ відбулися змагання із шашок на Першість між командами факультетів університету.

Участь у змаганнях взяли представники шести факультетів К-ПНУ: педагогічний факультет, історичний факультет, факультет фізичної культури, фізико-математичний факультет, факультет іноземної філології, факультет спеціальної освіти, психології і соціальної роботи.

Головний суддя -кандидат наук з фізичного виховання та спорту, старший викладач Олена Клюс.

Факультет іноземної філології на Першості гідно представили Влада МЕЛЬНИЧУК (Ang1-B22) та Валентин ДУДКО (Fil1-B22).

За результатами змагань Влада Мельничук посіла 5 місце серед дівчат, а Валентин Дудко виборов 2 місце серед хлопців!

Вітаємо наших здобувачів! Бажаємо їм здоров’я, наснаги до навчання і мирного неба над головою!

За  інформацією кафедри теорії і методики фізичного виховання

Перемагаємо в інтелектуальних змаганнях!