1 травня відбулася інтерактивна гостьова лекція з технологій навчання англійської мови на тему: «Netiquette and cyber wellness in online teaching» для здобувачів другого (магістерського) рівня  вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Мова та зарубіжна література (англійська)) К-ПНУ та магістрантів групи МФА-51 Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Спікер – доцент кафедри іноземних мов Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, кандидат педагогічних наук, доцент, координатор Міжнародного проєкту МОН України та Британської Ради «Шкільний вчитель нового покоління» Тетяна Северіна.

Під час лекції студенти працювали з практичними кейсами, пропонували вирішення актуальних проблем, із якими стикається викладач під час онлайнових занять, комунікували в групах, формулювали правила мережевого етикету для студентів і викладачів, визначали ознаки кібербулінгу та інших інтернет-небезпек й аналізували їх вплив на учасників освітнього процесу.

Гостьова лекція пройшла ефективно, магістранти брали активну участь в усіх видах діяльності, а також поділилися своїми враженнями:

«Зустріч була дуже цікавою та пізнавальною. Пані Тетяна розповіла багато інформації, яку подала в інтерактивний формі. Слухачі були активними учасниками гостьової лекції, висловлювали власні думки та пропозиції. Також ми мали можливість познайомитись із студентами-магістрантами іншого закладу вищої освіти» (Ольга Мейко, Ang1-M22);

«Зустріч пройшла надзвичайно цікаво, завдання були оригінальними. Тема правильної поведінки в мережі, яка є актуальною, дала можливість до ведення великої кількості дискусій і обговорень. А ще нам вдалось поспілкуватись зі студентами іншого ВНЗ» (Віта ТРИГУБА, Ang1-M22).

Наприкінці заняття магістранти обох вишів висловили побажання продовжити співпрацю в цьому напрямі.

«Netiquette and cyber wellness in online teaching»: гостьова лекція кандидата педагогічних наук, доцента Тетяни Северіної