Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти спільно із соціально-психологічною службою, комісією з питань академічної доброчесності університету, студентським самоврядуванням та іншими структурними підрозділами університету з 01 до 11 травня 2023 р. за сприяння заступників деканів і заступника директора навчально-наукового інституту з навчальної роботи та забезпечення якості вищої освіти проводять опитування здобувачів вищої освіти денної форми через «Анкету виявлення будь-яких проявів булінгу, сексуальних домагань, утисків, гендерної нерівності, дискримінації та конфліктних ситуацій в К-ПНУ» (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd7Bl3ENZNoJ828jPLdXAWQm-AYM66RG-QSrl2b9zUFrPZfvg/viewform).

Продовжуємо роботу з удосконалення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти в Університеті Огієнка!

Геннадій Бесарабчук,
керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти,
кандидат педагогічних наук

Опитування щодо виявлення будь-яких проявів булінгу, сексуальних домагань, утисків, гендерної нерівності, дискримінації та конфліктних ситуацій в К-ПНУ