Як швидко та якісно підготуватися до уроку, як зацікавити учнів та втримати їх увагу упродовж уроку… ці лайфхаки продемонструвала  на черговій майстерці вчитель англійської мови Кам’янець-Подільського ліцею № 8 Ірина Миколаївна Бєлєвич.

До зустрічі долучилися здобувачі вищої освіти факультету іноземної філології, а також науково-педагогічні працівники кафедри.

Пані Ірина обговорила з присутніми реалізацію комунікативного, компетентнісного та діяльнісного підходів на уроці іноземної мови у контексті навчання учнів НУШ, способи проектування уроку. У своїй презентації зосередила увагу на навчальних завданнях, які не потребують особливої підготовки і можуть бути ефективно вирішені завдяки вдало дібраним вправам, іграм тощо. Здобувачі випробували деякі з них: «Structure + Content = Activity», «Numbered heads together», «Quiz – Quiz – Trade» та ін.

Щиро дякуємо Ірині Миколаївні за методичну підтримку наших майбутніх учителів іноземних мов та професійний підхід до проведення майстерки!

Зустріч на майстерці