В Університеті Огієнка триває реалізація проєкту Academic Mobility Platform, метою якого є популяризація програм міжнародної академічної мобільності серед студентства та підвищення рівня мотивації до участі в таких програмах.

У 2022-2023 н.р. 22 студентки К-ПНУ стали учасницями Програми ЄС Еразмус+, 13 успішно завершили навчання в європейських університетах у першому семестрі, 9 – навчаються впродовж другого семестру.

Хорошою традицією стали онлайнові зустрічі зі студентами-учасниками Еразмус+ під час академічної мобільності. Вони розповідають про свій досвід, переваги і недоліки, діляться порадами та відповідають на запитання.

Отож, продовжуємо наш марафон зустрічей!

Коли? 03 травня 2023 р. о 15:00

Де? Онлайн на платформі Google Meet за покликанням

Хто? Тетяна Мойсеєва, студентка факультету іноземної філології, спеціальність 035 Філологія, яка навчається у Гданському університеті (Республіка Польща) в межах Програми ЄС Еразмус+.

Тримаємо міжнародний стрій до Перемоги!

Відділ міжнародних звязків

Academic Mobility Platform у дії: поговоримо про Еразмус+