Упродовж 2022-2023 навчального року Роксолана Венгринська та Маргарита Козерацька здобувачки вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька)  навчаються за Програмою ERASMUS+ в Університеті Костянтина Філософа (м. Нітра, Словацька Республіка), де вивчення німецької мови активно підтримується DAAD (Німецька служба академічних обмінів). Знаковою подією стало запрошення наших здобувачок на прийом з президентом DAAD професором Джойбрато Мукерджі у місто Братислава. Зустріч була присвячена 30-й річниці наукової співпраці між університетськими спільнотами Республіки Словаччина та Німеччини. Присутні обговорили напрямки підтримки українських студентів у словацьких університетах, а також низку пропозицій щодо покращення співробітництва із закладами вищої освіти України.

Зустріч здобувачів вищої освіти факультету іноземної філології з президентом DAAD (Німецька служба академічних обмінів) професором Джойбрато Мукерджі