Триває новий набір на освітню програму «Стипендіат 2023-2024» серед студентів денної форми навчання закладу освіти України на державному бюджеті, віком від 16 до 23 років, які мають один із соціальних статусів:

• дитина-сирота або дитина, позбавлена батьківського піклування;
  • дитина з інвалідністю (випускник дитячого будинку/інтернату);
  • дитина ветерана або загиблого героя російсько-української війни.

Благодійна організація «МБФ «Гелп Ас Гелп ЮА» працює 30 років на теренах України та сприяє успішному розвитку країни. Одним із напрямів діяльності організації є сприяння успіху студентів у межах проєкту «Стипендіат», який реалізується щорічно з 1998 року.

Місія проєкту «Стипендіат»: зменшення вразливості дітей та молоді через формування відповідальних дорослих, активних особистостей і свідомих громадян країни, які здатні змінювати світ навколо себе та робити значний позитивний внесок у розвиток суспільства. Мета: сприяння самореалізації студентів денної форми навчання закладів освіти України, віком від 16 до 23 років, що мають один із соціальних статусів: дитина-сирота або дитина, позбавлена батьківського піклування; дитина з інвалідністю (випускник дитячого будинку/інтернату); дитина ветерана або загиблого героя російсько-української війни, шляхом надання психологічної, освітньої, емоційної та соціальної підтримки щорічно 30 студентам вищезгаданих категорій.

Можливості проєкту для учасників:

• наставник, який допоможе, підтримає і надихне;
  • групові заняття та індивідуальні консультації із психологами;
  • методика «Самовдосконалення»: пізнати себе – візуалізувати своє майбутнє –втілювати мрії та цілі в життя;
  • живі зустрічі в різних містах України з крутезною 2-х або 4-х денною програмоюподій (екскурсії, воркшопи, майстеркласи, нові знайомства тощо);
  • онлайнові зустрічі: тренінги, творчі збори, дискусії, зустрічі-знайомстваз представниками громадської сфери, державного сектора, медіа, бізнесу, науки й культури тощо;
  • стипендія щомісяця (для навчання, саморозвитку та здоров’я);
  • студентська мережа – спільнота зі студентів з різних закладівосвіти та регіонів України;
  • друзі з Канади.

Посилання на сторінку проєкту.

Набір на освітню програму «Стипендіат 2023-2024» триватиме до 07 вересня 2023 року.

Посилання на умови та подачу заявки: https://helpushelpua.com/програма-стипендіат-2023-2024/

Е-mail для зворотного зв’язку: scholarship@helpushelpua.com

Контактна особа: Кирило НЕВДОХА, +38 (093) 717 1449

Триває набір на освітню програму «Стипендіат 2023-2024»