Чудовою традицією, організованою доцентом кафедри Ольгою ДОБРИНЧУК, є німецькомовний квест “Schatzsuche” у Старому місті.  10 жовтня  2023 року  першокурсники спеціальності 014 Середня освіта (Мова і зарубіжна література (німецька) разом з куратором вирушили на пошуки скарбів.   Студенти  4 курсу запропонували учасникам квесту відвідати різні станції, де кожна команда мала виконати завдання, демонструючи знання з граматики німецької мови та лінгвокраїнознавства Німеччини.  Отримуючи підказки до кожної наступної локації, першокурсники водночас знайомилися із новими для них місцями Кам’янець-Подільського, оскільки більшість з них приїхали з інших регіонів України. На фініші команда переможців поділилася скарбами-солодощами з усіма іншими учасниками квесту, адже усіх об’єднала дружба і німецька мова!

Німецькомовний квест “Schatzsuche”!