«Кар’єрний інтенсив: працюємо сучасно, професійно, прогресивно», зустріч з освітянами професіоналами, які створили вільну та відверту атмосферу для обговорення надважливих аспектів нової української школи зі здобувачами вищоі освіти спеціальності 014 Середня освіта. Факультет іноземної філології К-ПНУ ім. І.Огієнка радо вітав Оксану Чижевську, директорку Кам’янець-Подільського ліцею 15 Кам’янець-Подільської міської ради, Еллу Голдибан, учительку англійськоі мови та Анастасію Комарніцьку, учительку німецькоі мови, здобувачку другого (магістерського ) рівня вищоі освіти факультету. Колеги щиро поділилися секретами свого непересічного професійного досвіду, майстерності та можливостей сучасних освітніх технологій.
Впевнені, що тільки разом, спільною командою, надихаючи один одного на реалізацію цікавих ідей та проєктів, зможемо сформувати простір професійних можливостей для здобувачів вищоі освіти факультету іноземної філологіі та заохотити випускників ліцею приєднатися до команди університету.
«Кар’єрний інтенсив: працюємо сучасно, професійно, прогресивно»