У межах Національної стипендіальної програми Словацької Республіки (NSP) оголошено про новий прийом заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідження, мистецьке та лекційне стажування у Словаччині впродовж літнього семестру 2023/2024 навчального року.

Національна стипендіальна програма Словацької Республіки (NSP) була створена для підтримки мобільності іноземних студентів, докторантів, викладачів ЗВО, дослідників і митців упродовж їхнього навчання чи дослідницької роботи в словацьких ЗВО і дослідницьких організаціях.

У разі виникнення будь-яких запитань щодо NSP можна звертатися до адміністраторів цієї програми: Сільвіа Ліповска (Silvia Lipovska, nsp-foreign2@saia.sk) –  для студентів та докторантів, Ондрей Арадски (Ondrej Aradsky, nsp-foreign@saia.sk) – для викладачів ЗВО, наукових та/або мистецьких працівників.

Реченець31 жовтня 2023 р. до 16:00

Заявку потрібно подати онлайн за посиланням: www.stipendia.sk або www.scholarships.sk

Детальніше читайте за покликанням.

Тримаємо міжнародний стрій до Перемоги!

Стипендії від Національної стипендіальної програми Словацької Республіки (NSP)