23 жовтня у рамках щорічного моніторингу освітніх програм відбулася зустріч гарантів Стахнюк Н.О. та Білоусової Т.П. з директором Кам’янець -Подільського ліцею √ 13 Охотою Інною Василівною. В ході зустрічі було обговорено необхідність внесення змін до ОПП “Середня освіта (Польська мова і зарубіжна література)” та “Середня освіта (Мова і література (польська, англійська)”, їх удосконалення відповідно до нових вимог та тенденцій щодо організації освітнього процесу у школі. Директорка навчального закладу зосередила увагу на практичній підготовці здобувачів вищої освіти. Зокрема, позитивно оцінила збільшення термінів навчальних і виробничих практик. Озвучила принципи розподілу практикантів по класах, зважаючи на цьогорічне співпадіння у часі “Навчальної ознайомлювальної педагогічної практики з польської мови” (3 курс) та “Виробничої педагогічної практики з польської мови та зарубіжної літератури” (4 курс).  Також під час зустрічі було підписано договір про наукове консультування з нашим основним стейкхолдером. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Кафедра слов’янської філології та загального мовознавства

Зустріч гарантів освітньо-професійних програм Стахнюк Н.О. та Білоусової Т.П. із директором Кам’янець -Подільського ліцею √ 13 Охотою Інною Василівною