У межах підписаної міжінституційної угоди з Католицьким університетом у Ружомберку (м. Ружомберок, Республіка Словаччина) оголошено конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+ за напрямом КА171: міжнародна кредитна мобільність для науково-педагогічних працівників Університету Огієнка.

Участь у Програмі відкрита для викладачів у формах викладання (2 мобільності) та стажування (1 мобільність) таких структурних підрозділів:

• кафедри журналістики;
  • кафедри англійської мови;
  • кафедри іноземних мов (англійська мова);
  • кафедри германських мов і зарубіжної літератури (англійська мова).

Тривалість академічної мобільності: 5 робочих днів

Учасникам конкурсу необхідно надіслати на електронну пошту відділу міжнародних зв’язків  inter_office@kpnu.edu.ua такі документи українською мовою у форматі PDF:

1. Мотиваційний лист.
  2. Сертифікат рівня володіння англійською мовою на рівні не нижче В2 міжнародного зразка (optional).
  3. Орієнтовну програму викладання (8 лекційних годин) та/або стажування (з описом запланованих заходів).

Реченець подачі документів: 10 листопада 2023 р.

Тримаємо міжнародний стрій задля Перемоги!

Відділ міжнародних звязків

Оголошено новий конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+