09 листопада науково-педагогічні працівники Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка зустрілися з випускниками шкіл Тернопільської області, щоб учні свідомо підійшли до вибору майбутньої професії та дізналися якомога більше інформації про Університет Огієнка.

Завідувач кафедри англійської мови, доктор філологічних наук, професор Алла Марчишина, кандидат географічних наук, старший викладач кафедри географії та методики її викладання Андрій Лісовський, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри української мови Інна Беркещук та здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти навчально-наукового інституту української філології та журналістики Тетяна Мельничук відвідали Гермаківську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Івано-Пустенську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кривченську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Одинадцятикласників ознайомили з історією та структурою університету, розповіли про факультети/інститут, спеціальності, за якими готують фахівців, звернули увагу на переваги навчання в університеті, а також наголосили на перспективах подальшого працевлаштування.

Окрім цього, випускникам надали поради щодо вступу до К-ПНУ, розповіли про можливості розвитку й студентського дозвілля в позанавчальний час.

За інформацією газети “Студентський меридіан”

Зустрічі зі старшокласниками Тернопільської області