Здобувачі вищої освіти 3 курсу, які навчаються на факультеті іноземної філології за спеціальностями галузі знань 01 Освіта / Педагогіка, розпочали “Навчальну ознайомлювальну педагогічну практику з англійської (німецької, польської) мови”, яка триватиме 3 тижні і проходитиме в закладах загальної середньої освіти міста.

13 листопада відбулась інструктивна нарада, на якій до здобувачів вищої освіти було доведено завдання практики з педагогіки та іноземної мови. Керівник практики факультету доц. Білоусова Т.П. провела інструктаж із техніки безпеки та побажала студентам успіхів у виконанні програми практики та задоволення від спілкування з учнями й колегами.

Розпочалась “Навчальна ознайомлювальна педагогічна практика з англійської (німецької, польської) мови”!