Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD) – це програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримується народом Сполучених Штатів Америки. Ця міжнародна освітня та культурна програма обміну підтримує талановитих іноземних студентів, надає можливість майбутнім лідерам навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури і традицій Сполучених Штатів Америки. Програма для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global UGRAD) спільно здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США, Посольством США в Україні та організацією World Learning.

Детальна інформація про програмуhttps://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/global-ugrad-uk/

Під час програми учасники:

• навчатимуться впродовж одного навчального семестру в акредитованих закладах вищої освіти США;
  • залучатимуться до волонтерської роботи, семінарів із професійного розвитку та культурного збагачення;
  • зможуть подорожувати та познайомитися зі студентами із 100+ країн світу.

Брати участь можуть студенти, які:

✔️ зараз проживають та навчаються в Україні на денній формі навчання на 1-2 курсі бакалаврату;

✔️ старше 18 років на дату початку програми;

✔️продемонстрували лідерський потенціал через академічну роботу, залучення в громадську та позакласну діяльність;

✔️ володіють письмовою та розмовною англійською мовою;

✔️ мають можливість розпочати навчання в Сполучених Штатах у вересні 2024 або січні 2025;

✔️ після завершення програми повернуться в Україну та продовжать навчання принаймні 1 академічний рік у рідному університеті в Україні.

Дедлайн: 15 грудня 2023 р.

Тримаємо міжнародний стрій задля Перемоги!

Відділ міжнародних зв’язків

Програма обміну для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global Undergraduate Exchange Program) 2024-2025