10 листопада 2023 р. в Університеті Огієнка відбулося засідання конкурсної комісії щодо відбору учасників Програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА171: міжнародна кредитна мобільність у формі навчання в Католицькому університеті в Ружомберку (м. Ружомберок, Республіка Словаччина) у другому семестрі 2023-2024 н.р. Конкурс було оголошено 24 жовтня 2023 р. для здобувачів вищої освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Мова і література (англійська) та 035 Філологія (кількість місць: 2).

До складу конкурсної комісії увійшли: Сергій Копилов, ректор, голова конкурсної комісії; Тетяна Сторчова, керівник відділу міжнародних зв’язків; Олександра Шамаріна, провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків; Ольга Шаповал, заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків факультету іноземної філології; Діана Костенюк, голова студентської ради факультету іноземної філології.

Усі учасники конкурсу надіслали пакети документів на електронну пошту відділу міжнародних зв’язків. Після реєстрації пакетів документів кожному учаснику присвоєно шифр із метою захисту персональних даних. Учасникам конкурсу було надіслано лист на корпоративну пошту з інформацією про присвоєний шифр.

Після оцінювання надісланих пакетів документів була сформована рейтингова таблиця учасників конкурсу:

Шифр Бал
1 SMS.18.2023 91,88
2 SMS.20.2023 87,62
3 SMS.19.2023 84,4

Отож, вітаємо переможців конкурсу:

Ніку Ковальську, студентку 3 курсу спеціальності 035 Філологію та Христину Барчук, студентку 3 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська).

Бажаємо майбутнім еразмусівцям гідно представити Університет Огієнка та здобути безцінний досвід навчання в європейському університеті.

Тримаємо міжнародний стрій до Перемоги!

Вітаємо нових учасників Програми ЄС Еразмус+