16 листопада в м. Хмельницький відбулася зустріч голови обласної ради Віолети Лабазюк зі студентами вищих навчальних закладів та закладів фахової передвищої освіти області.

Здобувачів привітали з Міжнародним днем студента та подякували їм за волонтерську діяльність, відзначили високі досягнення у навчанні. Серед кращих – студентка К-ПНУ, голова студентської ради факультету іноземної філології, 3 курсу, спеціальності 014.021 Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька) Діана Костенюк.

Бажаємо Діані великих перспектив, упевнених прагнень, щирої гордості за свої досягнення, великої вдачі та підтримки!

Пресцентр

Студентка факультету іноземної філології Діана Костенюк серед кращих здобувачів вищої освіти області