24 листопада 2023 року Goethe-Institut Ukraine у співпраці з Єнським університетом імені Фрідріха Шиллера організували та провели міжнародну онлайн-конференцію BARCAMP. До участі були запрошені науково-педагогічні працівники та студенти університетів-партнерів мережі DLL в Україні, а також представники освітніх закладів з усього світу. Університет Огієнка представили завідувач кафедри німецької мови, доцент Тетяна КАЛИНЮК та координатор програми, викладач-тьютор, кандидат філологічних наук Ганна БРАТИЦЯ.

Організатори обрали тему  «Від практики до практики», яка, власне, і розкриває зміст доповідей, що були презентовані. На панельних зустрічах відбулися жваві дискусії щодо новітніх практик навчання німецької мови, обмін досвідом. У підсумку модератори окреслили перспективи оновлення модулів DLL з урахуванням активного впровадження ШІ в освітній процес.

Участь у BARCAMP -2023