27 листопада 2023 року об 11:30 для академічної спільноти Університету Огієнка проведе вебінар на тему «Питання академічного плагіату: нормативний та практичний аспекти» доцент ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор філософії у галузі права, заслужений юрист України, адвокат Іван Бойченюк.

На зустрічі обговорюватимуть питання академічного плагіату з практичного аспекту, зокрема які проблеми виникають щодо змісту цього поняття, його відмежування від суміжних термінів в авторському праві; яким чином на практиці розглядають поняття академічного плагіату, а саме в практиці НАЗЯВО та судовій практиці, і які водночас проблеми виникають.
Крім того, аналізуватимуть питання подальшого нормативного регулювання цієї сфери, зокрема проєкт закону «Про академічну доброчесність».

Іван Васильович має досвід представництва науковців у НАЗЯВО та судах, тому основну увагу буде зосереджено саме на практичних аспектах академічного плагіату та відповідальності за нього.

Отож, запрошуємо всіх охочих доєднатися до зустрічі за покликанням: https://meet.google.com/isg-fdyr-phz

Вебінар «Питання академічного плагіату: нормативний та практичний аспекти»