Факультет іноземної філології з глибоким сумом сприйняв звістку про те, що 15 січня 2024 року  відійшла у вічність наша колега, кандидат філологічних наук, доцент кафедри зарубіжної літератури (з 1965 по 2013 р.) Ольга Миколаївна РОКАШ.

Ольга Миколаївна народилась 14 вересня 1941 року у м. Дніпропетровськ. Здобувши вищу освіту на філологічному факультеті Дніпропетровського університету, Ольга Миколаївна розпочала працювати в Кам’янець-Подільському державному педагогічному інституті з 12 серпня 1965 року. Займалася науковою діяльністю, у 1973 році захістила кандидатську дисертацію, брала участь у наукових конференціях і семінарах. Науковий доробок Ольги Рокаш складають розвідки з дослідження англійської літератури, літератури доби античності та ін.

Світлий і незгасний спомин про її високу професійну майстерність, відданість роботі назавжди залишиться в серцях усіх, хто знав і працював з Ольгою Миколаївною.

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині.

Вічна пам’ять…

Світла й вічна пам’ять доценту, кандидату філологічних наук Ользі Миколаївні Рокаш