афедра німецької мови К-ПНУ вітала гостей – учнів Кам’янської гімназії та вчителя німецької мови Світлану Фрасинюк, яка є випускницею факультету іноземної філології.

Разом із деканом факультету іноземної філології Аллою Хоптяр поспілкувалися про перспективи навчання на факультеті, вивчення іноземних мов, можливості міжнародної мобільності тощо. Завідувач кафедри німецької мови Тетяна Калинюк запросила учнів на інтерактивну лекцію та практичне заняття з німецької мови, де спілкувалися німецькою, говорили про студентське життя, професійні перспективи випускників факультету.

Ознайомлення з Університетом Огієнка учні продовжили, відвідавши навчально-наукову лабораторію етнології. Про звичаї, традиції й обрядовість Подільського краю розповів завідувач лабораторії Валерій Щегельський. Велика кількість експонатів неймовірно вразила наших гостей.

Запрошуємо учнів та їх наставників завітати до Університету Огієнка! Будемо раді вас вітати у стінах славетного Університету!

Кафедра німецької мови

«Студент на один день»: зустріч зі здобувачами освіти Кам’янської гімназії