28 лютого кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри англійської мови К-ПНУ Ірина Казимір провела методичну студію для вчителів англійської мови Кам’янець-Подільського ліцею «Славутинка» Хмельницької обласної ради.

Існує тенденція розглядати навколишній світ як єдину систему, де екологічні, соціальні та економічні загострення стають ознакою нового часу, й ставлять перед академічним світом нові завдання, які можуть бути вирішені лише sinergo, окреслюючись у міждисциплінарних дослідженнях.

Ірина Сергіївна ознайомила присутніх із новітньою дидактичною методикою контекстно-мовного інтегрованого навчання (CLIL). Також учасники заходу вивчали явище скафолдингу в межах когнітивних та метакогнітивних навичок.

Робота методичної студії була проведена у форматі лекції з елементами зворотнього зв’язку, а підсумок – у форматі круглого столу, під час якого учасники обмінювалися думками та враженнями.

Кафедра англійської мови

«KEEP CALM and work on CLIL Teaching!»: методична студія для вчителів англійської мови Кам’янець-Подільського ліцею «Славутинка» Хмельницької обласної ради