26-27 лютого в спортивному залі № 2 Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася Першість Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з паркового волейболу серед жіночих команд, присвячена Дню української жінки.

Вперше за багато років участь у Першості взяла збірна команда факультету іноземної філології. Дівчата-першокурсниці гідно представили наш факультет на спортивному змаганні!

За результатами групового етапу в першій групі команда факультету іноземної філології посіла 3 місце, а фінальним результатом стало 5 загальнокомандне місце.

За результатами змагань кращим гравцем команди визначили Тетяну ПАСТЕРНАК.

Вітаємо дівчат та бажаємо подальших перемог!

За інформацією кафедри спорту та спортивних ігор

Команда факультету іноземної філології взяла участь у Першості Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з паркового волейболу серед жіночих команд