Факультет іноземної філології К-ПНУ запрошує взяти участь у роботі ХІI Всеукраїнської студентської інтернет-конференції «Мова у міждисциплінарному контексті безперервної освіти».

Форма проведення: заочна.

Місце: факультет іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Дата: 2-4 квітня 2024 року.

Мета конференції – обговорення міждисциплінарних проблем, які знаходяться на перетині лінгвістики, літературознавства та методики навчання іноземних мов; розвиток наукового чуття і мислення в загальному, лінгвістичному та прикладних аспектах, а також вміння брати участь у науковій дискусії та обмінюватися набутим досвідом.

Мови конференції: українська, англійська, німецька, польська.

Напрями роботи конференції:

1. Міждисциплінарні аспекти мови та комунікації.

2. Сучасне перекладознавство: теорія і практика.

3. Літературна семантика та літературознавство.

4. Вивчення і навчання іноземних мов.

5. Мова в епоху науково-технічних інновацій: трансформації та виклики.

Участь у конференції передбачає розміщення тез із можливістю їх взаємного коментування учасниками на вебсторінці http://englishcontext.kpnu.edu.ua з 2 по 4 квітня 2024 і публікацію тез в електронному збірнику.

Детальніше читайте в інформаційному листі.

ХІI Всеукраїнська інтернет-конференція «Мова у міждисциплінарному контексті безперервної освіти»