Кам’янець-Подільський – унікальна локація, всесвітньо відомий музей під відкритим небом або місто семи культур. Це місто поєднання багатонаціональних традицій та культурної спадщини. Місто в якому оживає вікова фортеця, чарує неперевершеними видами диво-каньйон, вражає велич храмів.

Щороку до Кам’янця-Подільського приїздить на навчання велика кількість студентів.

18 вересня департамент гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради організував для студентів перших курсів оглядову екскурсію Старим Кам’янцем.

Також студенти К-ПНУ взяли участь у квесті «Я студент туристичного міста» та отримали призові місця:

Факультет іноземної філології розділив 2 місце із навчально-науковим інститутом української філології та журналістики.

Пізнавальна екскурсія в Старому місті та квест для першокурсників