Вибір професії – один із найважливіших кроків у житті кожної людини.

15 вересня декан факультету іноземної філології кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської мови Алла Хоптяр зустрілася з одинадцятикласниками Дунаєвецьких ліцеїв №1, №2, №3 та №4 Дунаєвецької міської ради Хмельницької області. Алла Олександрівна розповіла учням про особливості навчання в університеті; ознайомила з освітніми програмами, які постійно оновлюють відповідно до викликів часу й запитів роботодавців; наголосила на можливості здобувачів вищої освіти брати участь у міжнародних програмах стажування та академічної мобільності.

Сподіваємось побачити дунаєвецьких школярів у ролі студентів факультету іноземної філології у 2024 навчальному році!

Про особливості вступу до Університету Огієнка розповіли випускникам Дунаєвеччини