Вітаємо! Увесь цивілізований світ, зокрема, наукова спільнота, занепокоєні розвитком технології штучного інтелекту, яка має ресурси та можливості, із якими людство не може конкурувати. Тому питання ставлення здобувачів вищої освіти Університету Огієнка до використання ШІ стоїть дуже гостро.

Наукове товариство студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених К-ПНУ залучає всіх охочих здобувачів вищої освіти до опитування «Штучний інтелект: ЗА чи ПРОТИ?».

Мета: дослідити рівень використання ШІ в освітньому процесі, ставлення до його застосування під час підготовки до занять; врахувати ідеї молоді щодо поширення застосування ШІ чи, навпаки, контролю над його використанням.

Опитування анонімне.

Покликання: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfRK55X2hRztNCj0YVq4RHGCFFfoYA2ylZRLSPHRfuxrm9jqg/viewform?usp=sf_link

Катерина Геселева,
кандидат фізико-математичних наук,