13 березня науково-педагогічні працівники факультету іноземної філології розпочали навчання за сертифікатною програмою «Створення інклюзивного середовища в закладах загальної середньої освіти». Мета сертифікатної програми – формування інклюзивної компетентності науково-педагогічних працівників щодо підготовки майбутніх вчителів ЗЗСО до реалізації завдань інклюзивного навчання. Розробники
Підвищуємо професійну кваліфікацію!










